Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 

ARIZA - BAKIM

Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle ELGES ASANSÖR olarak satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir.

ELGES ASANSÖR SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak İzmir'de kurulu bakım, arıza ve servis ağımızla, hızlı ve kaliteli servis anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda; yılların tecrübesi ile yetiştirilmiş uzman bakım elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Asansörleriniz kullanım hataları, malzeme aşınması veya yetersiz bakımdan kaynaklanan sebeplerden dolayı arıza yapabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda firmamız periyodik bakım anlaşması olan tüm binalara gün içerisinde Acil Müdahale hizmeti vermektedir.

Asansörlerinizin aylık periyodik bakımları, konusunda eğitim almış bakım personelimiz tarafından 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve EN 81–1/2 - EN 13015 standartlarına uygun olarak yapılır. Bakım hizmetini yüklenen firmanın "TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Sanayi Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik ile Sanayi Bakanlığı Garanti" belgelerini alması gerekmektedir.

Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileşmesini sağlayarak, eğitimli personel ve kaliteli ürün anlayışıyla tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en yüksek noktada müşteri memnuniyetini yakalamak; olmazsa olmaz firma görüşümüz ve kalite anlayışımızdır.
Bakım - arıza servisimiz; müşterilerimizin telefon, faks ve e-mail' le ulaşımını en kolay şekilde sağlayabilmek üzere her zaman müşterilerimizin hizmetindedir.

Bakım servis hizmet ekiplerimizin tamamı bilgilerin anında ulaştırılması ve arıza kayıtlarına derhal müdahale edebilmek amacıyla, GSM imkânlarıyla donatılmıştır.

Bakım servis hizmetimiz; sektörümüzle ilgili her tür danışmanlık, tamirat, yedek parça, revizyon ve bakım-arıza hizmetinden ibarettir.

Türkiye standartlarına ve Avrupa normlarına uygun olarak; bakım sözleşmesi ile sorumluluğumuz altına alınan tüm asansörler mümkün olan en az hata ile en uzun kullanım ömrünü sağlayabilmek için raporlama, araştırma ve deneylere dayalı gözlemlerimizle sistemler kontrol altında tutulmaktadır.

Bakım - servis hizmetlerimiz, firma içinde de raporlarla denetlenmektedir.

İzmir' in her tarafına bakım ve servis hizmeti verebilecek geniş servis ve hizmet yelpazemiz; makine ve elektrik mühendisleri; konusunda uzman teknik personelimizle; araç ve ekipman grubumuzla, müşterilerimize daima en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Arıza yapmayan, sadece periyodik bakıma ihtiyaç duyan (malzeme aşınması, yağlama, yorulma, kullanım sonucu oluşan hasarların giderilmesi gibi) asansörler elde etmek bakım felsefemizdir.

Asansörünüzde sık sık arızalar meydana geliyor ve sürekli artan maliyetlerden şikayet ediyorsanız. ELGES ASANSÖR'e gelin sürekli bakım anlaşması yapalım bu sorunlardan sizi tamamen kurtaralım.

VERDİĞİMİZ BAKIM HİZMETLERİNİN KAPSAMI
• Asansör cinsine göre periyodu belirlenecek bakım hizmeti
• Arızalara acil müdahale
• Yedek parça garantisi
• Resmi mercilerde teknik muayene takibi
• Komple garantili bakım, normal bakıma ilaveten bazı parçalar haricinde asansörün arızalanan tüm parçalarının ve sarf malzemelerinin bedelsiz olarak temini ve tadilatı sözleşme kapsamında yerine getirilmektedir.İRTİBAT

Mrk: 275/2 Sk. No:2 K.1 D.1 Bornova-İZMİR
Tel : (232) 347 94 95
Fax: (232) 347 40 45
info@elgesasansor.com

Aksaray Şube
Tel : (382) 212 24 46
aksaray@elgesasansor.com


asansör montaj

 


asansör arıza bakım

 asansör revizyon
 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin